Stumdomos durys

Stumdomos sistemos būna plieninės ir aliumininės. Aliumininių ir plieninių sistemų kokybė beveik nesiskiria, o kaina skiriasi labai nežymiai. Todėl mes naudojame tik aliumininę stumdomų durų sistemą. Nors aliuminis yra šiek tiek brangesnis, bet iš jo pagamintos sistemos atrodo solidžiau nei plieninės. Be to, aliuminis yra lengvesnis, todėl apatiniams ratukams tenka mažesnis krūvis ir jos tarnaus ilgiau.

Naudodami aukštos kokybės slenkančių sistemų profilius pagaminsime stumdomas duris ar pertvaras bet kokioje patalpoje. Šias sistemas pritaikyti galima visur: prieškambaryje, miegamajame, svetainėje, vaikų kambaryje, virtuvėje, vonioje, biure, garaže ar bet kur kitur. Stumdomų durų sistemos yra ilgaamžės, kadangi montuojamos su kokybiškais guoliniais ratukais.

Svarbu prie interjero gražiai priderinti durų užpildą. Rinktis yra iš ko: baldinė plokštė (vokiška, lenkiška, itališka, austriška), įvairus stiklai (Lacobel lakuotas stiklas, skaidrus ir tamsintas veidrodžiai, Rattan pinta plokštė, tapetai (Jūsų arba mūsų siūlomi). Stiklas ir veidrodis yra apklijuojami apsaugine plėvele, todėl dėl saugumo jaudintis neverta. Turėdami didelį medžiagų durų užpildams pasirinkimą mūsų dizaineriai padės įgyvendinti visas Jūsų idėjas.

Stumdomų durų pavyzdžių galite pažiūrėti foto galerijoje.